Zapraszamy do naszego salonu wszystkich posiadaczy psów rasowych oraz wielorasowych.

Oferujemy: kąpiel, strzyżenie i trymowanie, obcinanie pazurków, usuwanie insektów, czyszczenie uszu oraz poradnictwo dotyczące pielęgnacji oraz doboru kosmetyków.

Podczas zabiegów pielęgnacyjnych nie używamy poskramiaczy ani środków uspokajających.

Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz odpowiednie warunki sanitarne (salon jest dezynfekowany po każdym zabiegu).

  1. Wizyty proszę uzgadniać telefonicznie lub osobiście w salonie.
  2. Użycie do kąpieli i rozczesania odpowiednich kosmetyków zapewnia włosom i skórze właściwą strukturę i ochronę tłuszczową.
  3. W naszym salonie używamy profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych wyłącznie dla zwierząt.
  4. Do zabiegów pielęgnacyjnych takich jak trymowanie i strzyżenie pies zostanie wykąpany w naszym salonie lub może zostać wykąpany w domu przez właściciela.
  5. Systematyczne wizyty w salonie skracają czas zabiegów pielęgnacyjnych, sprzyjają poprawie kondycji sierści zwierzęcia, oszczędzają stresu związanego z długim strzyżeniem (trymowaniem).
  6. Psy z pasożytami skóry są poddawane zabiegom dezynsekcyjnym na koszt właściciela. Ewentualne zmiany skórne lub inne zauważone przez nas zmiany chorobowe są sygnalizowane właścicielowi zwierzęcia.
  7. Prosimy o poinformowanie nas o następujących sytuacjach: braku szczepienia przeciwko wściekliźnie, chorobach o podłożu alergicznym, trudnym charakterze psa, innych okolicznościach mogących wpływać na złe samopoczucie psa w trakcie i po zabiegach pielęgnacyjnych.
  8. >Nasze usługi polecamy także psom wielorasowym, które wbrew pozorom bardzo często potrzebują zabiegów pielęgnacyjnych i mogą wyglądać jak prawdziwa psa arystokracja.
  9. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych , pies pozostaje tylko pod opieką pracownika salonu, co w znacznym stopniu zmniejsza poziom stresu u psa i skraca czas zabiegów. W ewentualnych przypadkach właściciel psa będzie mógł zostać w salonie.
  10. Pozostawiając psa pod naszą opieką ,w pełni akceptujecie Państwo nasz regulamin.